تو

02 بهمن 1399


#کتاب_امروز
📘 #تو
🔻 #کرولاین_کپنس

✍️ کلبه‌کتاب‌کلیدر/ #روح‌انگیز_روح‌بخش: 

داستان این رمان ما رو وارد چالش‌های مرتبط با عشق می‌کنه و این‌که چه چیزهایی ما رو به عشق می‌کشونه و ما حاضریم برای عشق چه‌ها کنیم!
خب قسمت خیلی جذاب‌ترش هم واسه من این بود که این داستان از زبان یک کتاب‌فروشه☺️
به نظرم متن این رمان خیلی روان و واقعیه. ما در مرحله اول داریم یک رمان عاشقانه می‌خونیم ولی کم‌کم به فکرهایی که تو ذهن کتاب‌فروش می‌گذره هم سرک می‌کشیم. پس می‌شه گفت یک‌جورایی روان‌شناختی هم هست. 
البته این کتاب‌فروش یه‌کم شیطون‌تره و با ورود خانم نویسنده به کتاب‌خونه اونو زیر نظر می‌گیره و اسمش رو از روی کارت عابرش میخونه و توییت می‌کنه و اطلاعات لازمش رو درمیاره و کم‌کم اونو زیر نظر می‌گیره و با تعقیب و گریز خودش رو به طور اتفاقی سر راه خانم سبز می‌کنه و ...
مطمئنا وقتی رمان رو دستتون بگیرین بی‌وقفه داستان رو دنبال می‌کنین.
 
◀️ #چند_سطر_کتاب:

می‌توانم صبر کنم. بعضی چیزهای خوب زود اتفاق می‌افتند (کتابی پرفروش)، و بعضی چیزهای خوب دیر رخ می‌دهند (عشق).
ص167

 برمی‌گردم به مغازه. در احاطه‌ی چیزهای جدیدم، و شاید بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کنم شبیه توام؛ چون چیزهای جدید هیجان‌انگیزند بک، زخم‌بندهای جدید_تمیز! کلاه جدید_پشمی! مدل موی جدید_کوتاه! و کرداری جدید_هیجان‌زده! 
به ایثان اجازه می‌دهم زودتر برود خانه و او گفت از اینکه من را با این روحیه‌ی بالا می‌بیند خوشحال است. طولی نمی‌کشد که دوباره بیایی سراغم_تو «دل‌تنگ» منی_ و من دوباره ایمیل‌هایت را چک می‌کنم، چون حاوی خبرهای خیلی خوبی بوده‌اند. 
 ص221

📙تو، کرولاین کپنس، مترجم: #فریبا_محمدی، #نشر_میلکان، 359صفحه، چاپ چهارم1399، قیمت: 60هزارتومان

عنوان اصلی: you  
نویسنده:#Caroline_Kepnes

▫️ t.me/klidarNews ▫️instaklidar ▫️ klidar.irدیدگاه های شما