کتاب وحشی

20 اردیبهشت 1400


#کتاب_ماه_اردیبهشت #کلبه‌کتاب‌کلیدر
📙 #کتاب_وحشی
✅ انتخاب: #رها_رندی

کتاب خوبی بود و متاسفانه رده سنیش برای من خیلی پایین بود به نظرم رده سنیش تا ۱۴ سال بود ولی چون من خودم سنم بیشتر بود یکم بچگانه بود.
در کل دوسش داشتم و خیلییی کنجکاو بودم ببینم تو کتاب وحشی چی نوشته و برای همین همیشه دلم می‌خواست کتابو بخونم ببینم بعدش چی میشه و دیدم کلا نسبت به کتاب عوض شد یا بهتره بگم قشنگ‌تر شد.
شاید نویسنده یه‌کم داستانو زیادی کش داده ولی پایان خوبی داشت مطمئنم اگه یه بچه ۱۲، ۱۳ سال کتابو بخونه عاشقش میشه و یکی از نکات مثبتش این بود که توی کتاب به کتاب دیگه هم میخونی. نویسنده داره داستانی که تو نوجوانی براش اتفاق افتاده رو تعریف میکنه ولی من نمی‌دونم واقعیت داره یا نه.

🔸نظرم راجع‌به شخصیتای اصلی:
خوان: خب خوان شخصیت اصلی بود و از اینکه نویسنده داره داستان خودشو تعریف میکنه خوشم اومد.
کارمن (خواهر کوچولوی خوان): خیلی دوسش داشتم، اینکه هنوز تو دنیای بچگی و خیالی خودش بود برام جذاب بود مخصوصا حرفایی که راجع‌به عروسكاش میزد.
عمو تيتو: خب من از آدمای عجیب و غریب دوست داشتنی خوشم میاد و تيتو هم یه نمونه از این آدما بود. عاشق غذاهایی شدم که درست می‌کردند.
کتابش زیاد شخصیت نداشت ولی همه ی شخصیتاش مثبت بودن امیدوارم تو خرید کتاب کمکتون کرده باشم.

🔹خوان برای تعطیلات تابستانی‌اش حسابی برنامه چیده، ولی مادر او همه‌ی نقشه‌های او را خراب می‌کند او خوان را به خانه‌ی عمو تیتو می‌فرستد، که یک کتابخوان واقعی است. خوان باید از بین همه‌ی کتاب ها کتاب وحشی را پیدا کند.......🍀🍃🌿

📔کتاب وحشی، #خوان_بیورو، #سارا_یوسفی، #نشر_پرتقال

t.me/klidarnews / www.klidar.ir / instagram.com/instaklidarدیدگاه های شما