زن قدرت باور

23 اردیبهشت 1400


#کتاب_ماه_اردیبهشت #کلبه‌کتاب‌کلیدر
📕 #زن_قدرت_باور
✅ انتخاب: #فائزه_ایروانی

✴️ بنظر من وقتی می‌تونیم راجع به یک کتاب نظر بدیم که حرف از مقایسه هم باشه!

1) کتاب «زن قدرت باور از نسرین مروستی»

"بخاطر داشته باشید، این رفتار شماست که به طرف مقابل نشان می‌دهد که تا چه حد ارزشمند هستید."
به دنبال "تایید شدن" بودن دقیقا مثل این است که یک بمب ساعتی را بر روی احساسات و توجه یک مرد نسبت به یک زن کار گذاشته باشیم.
اگر دختری همواره به دنبال تایید از طرف مردش باشد درواقع خود را در جایگاهی پایین تر از مرد مقابلش قرار می‌دهد و این حس کم‌ارزش بودن را به مرد انتقال می‌دهد.
اکثر مردان هیچ چیزی در این خصوص به شما نمی‌گویند، بیشتر آنها ناگهان ناپدید می‌شوند یا بهانه‌ای می‌آورند بطور مثال "من الآن آمادگی برای یک رابطه جدی ندارم" اما در کمال ناباوری حتی دیده می‌شود که ماه بعد با زنی که به تازگی ملاقات کرده‌اند ازدواج کنند.

2) کتاب «اشتباهات اساسی یک زن از ام.سوسا»

 در جلد اول ام. سوسا به شما خطاب میکنه که فقط شما توی روابطتون اشتباه نمی‌کنید و گاهی به بن‌بست رسیدن یک رابطه می‌تونه برای شما مفید واقع بشه. و توی جلد دوم شاهد جملات بسیار جذابی میشیم که از ما می‌خواهد دوباره زندگی کنیم. از نمونه جملاتش میشه اشاره کرد به این جمله👇🏻
فهمیدم گاهی اوقات بهتر است بعضی چیزها خراب و شکسته، رها شوند. نمی‌شود هربار سعی کنید تکه‌های شکسته را به هم وصل کنید، چون ممکن است باز هم بشکنند و این‌بار به تکه‌های بیشتری تقسیم می‌شوند و مشکلات بزرگ‌تری ایجاد می‌کنند‌.

بین کتاب مروستی و ام. سوسا، میشه گفت: کتاب نسرین مروستی خیلی جامع تره!! 
متن کتاب اشتباهات اساسی یک زن درست مثل یه مشاور با شما صحبت میکنه ولی در کتاب زن قدرت باور می‌تونیم به یک شناخت نسبی از طرف مقابل و وجهه‌ی خودمون باتوجه به رفتارهامون برسیم و این کتاب برگرفته‌از پرفروش‌ترین کتاب ها و سمینار‌های افراد سرشناس دنیا‌ی روانشناسی، روابط عاطفی و خودیاری همچون جان گری، گری چاپمن، برایان ناکس، دنیل گلمن و متیو هاسی می‌باشد.

🔸زن قدرت باور، #نسرین_مروستی، #نشر_آسمون_ریسمون

t.me/klidarnews / www.klidar.ir / instagram.com/instaklidarدیدگاه های شما